Viva Sport Shop http://vivasportshop.ro/ Produsele Viva Sport Shop en-us Lemn Yasaka Alnade http://vivasportshop.ro/product--lemn-yasaka-alnade--1953.html Lemne DISPONIBIL DOAR PENTRU PRECOMANDA

Lemnul Yasaka Alnade este proaspat indrodus pe piata europeana, el fiind destinat pietei din Japonia.

Un lemn OFF compus din 5 straturi de lemn si 2 straturi din fibra de carbon, cu o greutate de ~85g, grosime de 5.8mm.

Testat si recomandat pentru jocul in viteza avand un control foarte bun si o precizie deosebita datorita consistentei sale si datorita fibrei de carbon care permite si lovituri de simt.

Finisajele acestui lemn sunt superioare celorlalte lemne Yasaka, acestea fiind mult mai bine lucrate.

Viteza : 11
Control: 8+

Fabricat in Japonia.

]]>
Mingi Stiga Training ABS 40+ http://vivasportshop.ro/product--mingi-stiga-training-abs-40--1952.html Mingi Cele mai noi mingi de antrenament de la Stiga sunt fabricate din ABS, folosind o tehnologie revolutionara, mingile fiind astfel mult mai rezistente si mai consistente in saritura ceea ce le face comparabile cu mingile de competitie.

Sunt ideale pentru antrenamentele de tip multi-ball sau pentru robot.

Cutia contine 100 de bucati.

Fabricate in China.

]]>
Banda de protectie plusata Stiga http://vivasportshop.ro/product--banda-de-protectie-plusata-stiga--1951.html Solutii de Lipit si Accesorii Banda pentru protectia paletelor cu exterior plusat.

Disponibila in variante de 12mm x 50 cm sau 10mm x 50 cm.

Fabricata in Germania.

]]>
Masa Stiga Winner Indoor http://vivasportshop.ro/product--masa-stiga-winner-indoor--1950.html Mese Masa de tip hobby cu blat de 19 mm, cu sistem semi automat de rabatere, destinata celor ce isi doresc sa se relaxeze impreuna cu familia sau prietenii.

Usor de strans si depozitat.

Masa include fileul.

Greutate: 85 kg


]]>
Mingi Yasaka Select 1 Star ABS http://vivasportshop.ro/product--mingi-yasaka-select-1-star-abs--1949.html Mingi Noua generatie de mingi de antrenament din ABS.

Cutia contine 120 de bucati.

]]>
Bentita Stiga http://vivasportshop.ro/product--bentita-stiga--1948.html Accesorii  
  •  Absoarbe transpiratia 
  •  Material elastic amestecat cu bumbac
]]>
Fata Stiga Royal http://vivasportshop.ro/product--fata-stiga-royal--1947.html Fete ]]> Incaltaminte Stiga Liner http://vivasportshop.ro/product--incaltaminte-stiga-liner--1945.html Incaltaminte si Ciorapi Natural outsole creates great grip on all floors.
  • EVA innersole for maximum comfort
  • Includes a shoebag.
  • Used by Truls Möregårdh
  • ]]>
    Rollerbag Stiga Move http://vivasportshop.ro/product--rollerbag-stiga-move--1944.html Rucsaci Troler Stiga Hexagon 24' http://vivasportshop.ro/product--troler-stiga-hexagon-24--1943.html Genti Dimensiuni:  46 X 34 X 28 CM.

    ]]>